Home page > Aktuality

Aktuality

Květnová vědomostní soutěž

Publikováno: 3.5.2021 Autor: Daniela Hölzelová

Každý měsíc naleznete v této sekci 3 soutěžní otázky z oblasti přípravy občanů k obraně státu, které jsou určeny pro žáky základních škol i studenty středních škol. Tři z Vás, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky, vylosujeme a odměníme.

Výherci dubnové vědomostní soutěže

Publikováno: 3.5.2021 Autor: Daniela Hölzelová

V pátek 30. dubna bylo ukončeno 46. kolo soutěže k problematice příprava občanů k obraně státu. Celkem jsme obdrželi 93 odpovědí, 76 bylo správných. Ze správných odpovědí zástupci Ministerstva obrany ČR vylosovali tyto tři výherce:  ...

Výherci březnové vědomostní soutěže

Publikováno: 31.3.2021 Autor: Daniela Hölzelová

Výherci březnové vědomostní soutěžeVe středu 31. března bylo ukončeno 45. kolo soutěže k problematice příprava občanů k obraně státu. Celkem jsme obdrželi 186 odpovědí, 171 bylo správných.

Dubnová vědomostní soutěž

Publikováno: 30.3.2021 Autor: Daniela Hölzelová

Každý měsíc naleznete v této sekci 3 soutěžní otázky z oblasti přípravy občanů k obraně státu, které jsou určeny pro žáky základních škol i studenty středních škol. Tři z Vás, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky, vylosujeme a odměníme.

Březnová vědomostní soutěž

Publikováno: 28.2.2021 Autor: Daniela Hölzelová

Každý měsíc naleznete v této sekci 3 soutěžní otázky z oblasti přípravy občanů k obraně státu, které jsou určeny pro žáky základních škol i studenty středních škol.

Stránky

Nahoru