Aktuality

Blahopřejeme výhercům soutěže Prázdniny s vojenskou historií

Publikováno: 5.10.2018 Autor: Ivan Gerhát

Soutěž o věcné ceny Prázdniny s vojenskou historií probíhala od 19. června do poloviny září 2018. Byla určena všem, kdo rádi cestují, navštěvují místa spjatá s naší historií a rádi amatérsky fotografují nebo natáčí videa. Uvádíme seznam výherců soutěže a některých jejch příspěvků.

Říjnová vědomostní soutěž

Publikováno: 1.10.2018 Autor: Daniela Hölzelová

Každý měsíc naleznete v této sekci 3 soutěžní otázky z oblasti přípravy občanů k obraně státu, které jsou určeny pro žáky základních škol i studenry středních škol. Tři z Vás, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky, vylosujeme a odměníme.

Armáda je pojistkou státu, řekl během POKOSU vojenský kaplan studentům středních škol v Ústeckém kraji

Publikováno: 27.9.2018 Autor: Daniela Hölzelová

Dvě střední školy v Ústeckém kraji navštívili na začátku týdne zástupci odboru komunikace Ministerstva obrany a 31. radiační, chemické a biologické ochrany z Liberce s projektem POKOS (Příprava občanů k obraně státu).

Vojenští výsadkáři skočili rovnýma nohama do středu Dne IZS a rozzářili deštivou oblohu

Publikováno: 24.9.2018 Autor: Daniela Hölzelová

Na Dni Integrovaného záchranného systému na holešovickém Výstavišti se v neděli 23. září Pražanům představila také Armáda České republiky.

V rámci POKOS vyrazili za stovkami žáků poprvé v tomto školním roce vojáci

Publikováno: 10.9.2018 Autor: Daniela Hölzelová

První školní týden nemohli v akci chybět ani zástupci Ministerstva obrany ČR z odboru komunikace s aktivitami ve prospěch přípravy občanů k obraně státu. Ti společně s vojáky z 24.

Stránky

Nahoru